Cennik - cyklinowanie parkietu
Poznań

Od czego zależy cena renowacji parkietu?

Świadczona przez nas usługa bezpyłowego cyklinowanie parkietu w Poznaniu przy ustalaniu wyceny uzależniona jest od wielu czynników. Proces ten składa się z kilku etapów i wymaga wykonania różnego rodzaju działań oraz odpowiedniego nakładu czasu. Na cenę renowacji powierzchni podłogi wpływa w głównej mierze powierzchnia, która ma zostać odnowiona. Im jest ona większa, tym zwiększa się kwota za cyklinowanie. W cenniku uwzględniany jest także stopień zniszczenia oraz równości szlifowanej płaszczyzny. Nie bez znaczenia jest także ilość zużytego materiału czy wykorzystanej do renowacji podłogi chemii parkieciarskiej.

Klientom oferujemy także kompleksowy zakres usług, co również ma wpływ na ostateczną cenę. Szacunkowe koszty związane z odnowieniem deski podłogowej przedstawiamy jeszcze przed rozpoczęciem prac. Ich zakres omawiamy z klientem, co pozwala nam wykonać zlecenie zgodnie z jego oczekiwaniami. Cyklinowanie bezpyłowe podłóg wykonujemy w mieście Poznań i okolicach. Zachęcamy do kontaktu w celu omówienia szczegółów współpracy!

Mając już 10-letnie doświadczenie w branży, wiemy, że usługa cyklinowania podłogi różni się w zależności od stanu, wieku i gatunku parkietu. Dlatego, zanim zabierzemy się za prace renowacyjne, wcześniej dokonujemy oględzin podłogi. Podczas tej wizyty wykonujemy także dokładne pomiary i oceniamy stan powierzchni parkietowej. Przekazujemy ponadto klientom informacje na temat tego, jaki może być wstępnie efekt po wykonaniu renowacji. Cyklinowanie podłóg wymaga użycia odpowiednich materiałów do takich prac. Chętnie też doradzamy w wyborze chemii (olej, lakier), listew lub cokołów. Dzięki temu każdy z klientów może jeszcze przed rozpoczęciem prac dowiedzieć się, jaki będzie szacunkowy koszt za realizowane przez nas usługi cyklinowania.

Spore doświadczenie pomaga nam w dopasowaniu konkretnych środków do charakterystyki odnawianych podłóg drewnianych. Wybieramy produkty zapewniające pożądane rezultaty, ale jednocześnie przystępne cenowo. W ten sposób renowację parkietu możemy zrealizować tak, by była ona dopasowana nawet do ograniczonego budżetu przeznaczonego na ten właśnie cel. Cyklinowanie podłogi z użyciem specjalistycznych maszyn pochłaniających kurz podczas szlifowania także ma wpływ na ostateczny koszt usługi. Klient unika bowiem wydatków na zabezpieczenie przed pyłem mebli czy innych elementów wyposażenia wnętrz.

Naszym celem od samego początku działalności była realizacja usług na takim poziomie, aby klienci byli zadowoleni z ich rezultatów. Zachęcamy więc do umówienia się z nami na oględziny i dokonanie szacunkowej wyceny bezpyłowego cyklinowania na terenie Poznania lub w jego okolicach.

Zapraszamy do kontaktu!
Profesjonalne usługi - wolne terminy