• Cyklinowanie podłóg Poznań Profesjonalne usługi, wolne terminy
  • Cyklinowanie podłóg Zawsze najwyższa jakość wykonania

Cyklinowanie w Poznaniu – cennik

Świadczona przez nas usługa bezpyłowego cyklinowania parkietu w Poznaniu przy ustalaniu wyceny uzależniona jest od wielu czynników. Proces ten składa się z kilku etapów i wymaga wykonania różnego rodzaju działań oraz odpowiedniego nakładu czasu. Na cenę renowacji powierzchni podłogi wpływa w głównej mierze powierzchnia, która ma zostać odnowiona. Im jest ona większa, tym zwiększa się kwota za cyklinowanie. W cenniku uwzględniany jest także stopień zniszczenia oraz równości szlifowanej płaszczyzny. Nie bez znaczenia jest także ilość zużytego materiału czy wykorzystanej do renowacji podłogi chemii parkieciarskiej.

Klientom oferujemy także kompleksowy zakres usług, co również ma wpływ na ostateczną cenę.

Mając już 10-letnie doświadczenie w branży, wiemy, że usługa cyklinowania podłogi różni się w zależności od stanu, wieku i gatunku parkietu. Dlatego, zanim zabierzemy się za prace renowacyjne, wcześniej dokonujemy oględzin podłogi. Podczas tej wizyty wykonujemy także dokładne pomiary i oceniamy stan powierzchni parkietowej. Przekazujemy ponadto klientom informacje na temat tego, jaki może być wstępnie efekt po wykonaniu renowacji. Chętnie też doradzamy w wyborze chemii (olej, lakier), listew lub cokołów.

Cyklinowanie parkietu - Cena - Cennik - Poznań

Naszym celem od samego początku działalności była realizacja usług na takim poziomie, aby klienci byli zadowoleni z ich rezultatów. Zachęcamy więc do umówienia się z nami na oględziny i dokonanie szacunkowej wyceny bezpyłowego cyklinowania na terenie Poznania lub w jego okolicach.