• Cyklinowanie podłóg Poznań Profesjonalne usługi, wolne terminy
  • Cyklinowanie podłóg Zawsze najwyższa jakość wykonania

Cyklinowanie podłóg

Bezpyłowe cyklinowanie podłóg w Poznaniu

Posiadając starą, zniszczoną podłogę, niekoniecznie trzeba się jej całkowicie pozbywać. Aby dać jej nowe życie, można skorzystać z bezpyłowego cyklinowania, które oferuje nasza firma klientom z Poznania i okolic. To sposób na jej renowację umożliwiający szybkie usunięcie zniszczonej wierzchniej warstwy podłogi i przygotowanie tym samym gruntu do dalszych prac renowacyjnych.

Odświeżanie w ten sposób parkietu jest procesem kilkuetapowym, który wykonany prawidłowo gwarantuje, że podłoga będzie dobrze służyć przez lata. Do realizacji poszczególnych czynności używa się specjalnych wielofunkcyjnych maszyn - cykliniarek. W pierwszej kolejności szlifuje się wierzchnią warstwę drewna za pomocą papieru ściernego różnej grubości (od 24 do ponad 100). Jeśli natomiast chodzi o brzegi, listwy czy cokoły, to potrzebna jest dodatkowa maszyna. Kolejnym etapem cyklinowania podłóg jest szpachlowanie, czyli wypełnianie wszystkich ubytków, których szlifowanie nie usunęło i wyrównanie powierzchni parkietu. Po nim następuje polerowanie i odkurzenie całej powierzchni, a jeśli nie ma żadnych uszczerbków, można nałożyć specjalny podkład. Po jego wyschnięciu ponownie poleruje się podłogę. Ostatnim etapem cyklinowania parkietów jest ich przetarcie mokrą szmatką i zalakierowanie (lub zaolejowanie) w celach konserwacyjnych.Cyklinowanie parkietów i podłóg bezpyłowe Poznań

Profesjonalnie przygotowani do cyklinowania parkietów

Biorąc pod uwagę, że parkiety znów wracają do łask, zarówno ich kładzenie, jak i odświeżanie przez cyklinowanie, są rozwiązaniami, które można wykorzystać w wielu różnie urządzonych wnętrzach. Tym samym odchodzi konieczność wymiany podłogi na nową.

Firma Twój-Parkiet.pl dysponuje nowoczesnym sprzętem, dzięki czemu wszelkie czynności związane z cyklinowaniem podłóg przebiegają sprawnie i szybko. Każdy etap realizujemy z największą starannością i dokładnością. Gwarantujemy zadowolenie oraz pewność wykonanej usługi. Zapewniamy bezpyłowe cyklinowanie na terenie Poznania oraz okolic. Cała procedura przebiega szybko i bez uciążliwości dla domowników czy użytkowników miejsc, w których planowane jest renowacja podłoża.