• Cyklinowanie podłóg Profesjonalne usługi, wolne terminy
  • Cyklinowanie podłóg Zawsze najwyższa jakość wykonania

Cyklinowanie
Poznań

Posiadając starą, zniszczoną podłogę, niekoniecznie trzeba się jej całkowicie pozbywać. Aby dać jej nowe życie, można skorzystać z bezpyłowego cyklinowania, które oferuje nasza firma klientom z Poznania i okolic. To sposób na jej renowację umożliwiający szybkie usunięcie zniszczonej wierzchniej warstwy podłogi i przygotowanie tym samym gruntu do dalszych prac renowacyjnych - polegających m.in. na naprawie zniszczonej warstwy drewna.

Odświeżanie w ten sposób parkietu jest procesem kilkuetapowym, który wykonany prawidłowo gwarantuje, że podłoga będzie dobrze służyć przez lata. Co równie istotne – usługi cyklinowania zawsze wykonujemy bardzo sprawnie. Do realizacji poszczególnych czynności używa się specjalnych wielofunkcyjnych maszyn – cykliniarek. W pierwszej kolejności szlifuje się wierzchnią warstwę drewna za pomocą papieru ściernego różnej grubości (od 24 do ponad 100). Jeśli natomiast chodzi o brzegi, listwy czy cokoły, to potrzebna jest dodatkowa maszyna. Kolejnym etapem cyklinowania podłóg drewnianych jest szpachlowanie, czyli wypełnianie wszystkich ubytków, których szlifowanie nie usunęło i wyrównanie powierzchni parkietu. Po nim następuje polerowanie i odkurzenie całej powierzchni, a jeśli nie ma żadnych uszczerbków, można nałożyć specjalny podkład. Po jego wyschnięciu ponownie poleruje się podłogę. Ostatnim etapem cyklinowania parkietów jest ich przetarcie mokrą szmatką i zalakierowanie (lub zaolejowanie) w celach konserwacyjnych. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej wyjątkowej oferty usługowej. Zapewniamy, że cyklinowanie podłóg gwarantuje znakomite efekty estetyczne, które zadowolą nawet najbardziej wymagających odbiorców. Podłogi drewniane – a w szczególności ich renowacja i konserwacja – nie kryją przed nami żadnych tajemnic!Cyklinowanie parkietów i podłóg bezpyłowe Poznań

Bezpyłowe cyklinowanie parkietów - podłóg drewnianych

Zadbaliśmy o to, aby nasze usługi, które obejmują m.in. cyklinowanie podłóg, miały charakter kompleksowy. Biorąc pod uwagę, że parkiety znów wracają do łask, zarówno ich kładzenie, jak i odświeżanie przez cyklinowanie, są rozwiązaniami, które można wykorzystać w wielu różnie urządzonych wnętrzach. Tym samym odchodzi konieczność wymiany podłogi na nową. Jedną z najciekawszych propozycji dostępnych w prezentowanej ofercie jest cyklinowanie bezpyłowe podłóg. Rozwiązanie to pozwala zapomnieć o wszystkich niedogodnościach, jakie może nieść ze sobą szlifowanie parkietu. Cyklinowanie bezpyłowe to opcja opracowana z myślą o klientach, którym zależy na najwyższym standardzie obsługi.

Firma Twój-Parkiet.pl dysponuje nowoczesnym sprzętem, dzięki czemu wszelkie czynności związane z cyklinowaniem podłóg przebiegają sprawnie i szybko. Każdy etap realizujemy z największą starannością i dokładnością. Gwarantujemy zadowolenie oraz pewność wykonanej usługi. Zapewniamy bezpyłowe cyklinowanie podłogi na terenie Poznania oraz okolic. Cała procedura przebiega szybko i bez uciążliwości dla domowników czy użytkowników miejsc, w których planowane jest renowacja podłoża. Dołożymy wszelkich starań, aby cyklinowanie parkietu spełniło Państwa oczekiwania!