Układanie parkietów

Poznań

Jako profesjonalna firma, na bieżąco śledzimy najnowsze trendy pokryć podłogowych. Dziś ogromnym zainteresowaniem cieszą się parkiety Poznań. Wielu klientów decyduje się na parkiet nie tylko z pobudek estetycznych, ale również ze względu na trwałość oraz wytrzymałość tego typu pokrycia podłogowego.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, świadczymy profesjonalne usługi takie, jak układanie parkietów Poznań. Przed przystąpieniem do prac, dokładnie sprawdzamy i przygotowujemy podłoże. Przy układaniu parkietu niezwykle ważna jest równość podłoża. Jeśli podłoga posiada mankamenty, najpierw przystępujemy do ich likwidacji, by na tak przygotowanym podłożu móc efektywnie i swobodnie pracować.

Posiadamy wiele wzorów ułożenia klepki parkietowej. Ułożenie parkietu dostosowujemy indywidualnie do gustu i upodobań klienta, dzięki czemu gwarantujemy zadowolenie z naszych prac. Ułożenie parkietu może opierać się na wzorze takim, jak cegiełka symetryczne, niesymetryczna, jodełka pojedyncza, podwójna, potrójna, kwadraty, wzór krakowski (drabinka).

Ostatnim etapem prac jest cyklinowanie parkietów Poznań. Dzięki użyciu nowoczesnych cykliniarek ograniczymy pylenie, powstałe w wyniku szlifowania, do minimum. Gwarantujemy wysoką jakość świadczonych usług.

Cyklinowanie podłóg

Zawsze najwyższa jakość wykonania

W naszej ofercie znajdziesz również:

Zapraszamy do kontaktu!

Profesjonalne usługi - wolne terminy