• Cyklinowanie podłóg Poznań Profesjonalne usługi, wolne terminy
  • Cyklinowanie podłóg Zawsze najwyższa jakość wykonania

Sprzedaż materiałów

Chcesz, by Twoja podłoga była trwała i piękna? Cenisz najwyższą jakość materiałów oraz dobrą cenę? Zapraszamy do zakupu podłóg drewnianych, parkietów oraz wysokiej jakości drewna krajowego i egzotycznego.

Największą popularnością cieszą się w Polsce od pewnego czasu gatunki drewna importowanego. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, oferujemy Państwu drewno egzotyczne o wspaniałej kolorystyce oraz usłojeniu, niespotykanym wśród polskich gatunków drzew. Drewno egzotyczne jest najtrwalszym materiałem, potrafi przetrwać w dobrej kondycji nawet do pięćdziesięciu lat. Dlatego z drewna egzotycznego wykonuje się niezwykle wytrzymałe deski tarasowe, idealne do podłóg w miejscach narażonych na oddziaływanie warunków atmosferycznych.

Deski tarasowe, wykonane z drewna egzotycznego są odporne na wilgoć i korozję biologiczną, dlatego są wspaniałą innowacją na polskim rynku. Drewno egzotyczne posiada interesujące ubarwienie, dlatego możemy swobodnie aranżować wnętrza według własnych upodobań i gustów. Drewna egzotyczne pozwalają nam na większe możliwości zastosowania kolorów zarówno jako podłogi, schody wykonane z tarcicy czy elementy meblowe oklejone fornirem.

Dla klientów, ceniących rodzime produkty, oferujemy deski dębowe o naturalnym wyglądzie i głębokim kolorze. Deska dębowa jest materiałem cenionym w Polsce za swój wygląd oraz właściwości. Dąb to materiał, z którego najczęściej wykonywane są podłogi drewniane. Zapraszamy do kontaktu z przedstawicielami naszego sklepu oraz do zapoznania się z ofertą cenową.