Renowacja podłóg
Poznań

Nie zawsze opłaca się lub konieczna jest całkowita wymiana podłogi drewnianej. Dlatego niekiedy korzystniejszym rozwiązaniem jest kompleksowa usługa renowacji podłóg oraz okolic, którą świadczymy w atrakcyjnych cenach. Proces odnawiania parkietu odbywa się kilku etapowo. Rozpoczyna go cyklinowanie podłóg, a następnymi podejmowanymi przez nas działaniami są, m.in. polerowanie, olejowanie bądź nałożenie lakieru. Dzięki temu opisowi najlepiej widać, że cyklinowanie podłóg drewnianych to złożony proces, który za każdym razem wymaga indywidualnego podejścia do realizacji prac.

Biorąc pod uwagę koszty renowacji podłogi w kontrze do zakupu i montażu nowej, to jej odświeżenie jest znacznie mniejszym wydatkiem. Ze względów więc głównie ekonomicznych, jak i estetycznych klienci coraz częściej decydują się na przywrócenie dawnego blasku już położonej podłodze drewnianej w swoim domu. Szlifowanie parkietu – a w szczególności tego wykonanego z drewna litego – pozwala w krótkim czasie osiągnąć niemal zjawiskowy efekt estetyczny. Usługi cyklinowania świadczymy na terenie Poznania oraz najbliższych okolic miasta. W przypadku pojawienia się wątpliwości serdecznie zachęcamy do kontaktu. Nasi specjaliści szczegółowo opowiedzą o renowacji podłóg drewnianych i odpowiedzą na wszystkie pytania techniczne.

Renowacja podłogi drewnianej w Poznaniu

Przeprowadzana przez nas usługa renowacji parkietu każdorazowo realizowana jest w kontakcie z klientem, którego oczekiwania są dla nas najważniejsze m.in. w zakresie ewentualnych wykończeni bądź lakieru. Umiejętny dobór odpowiednich materiałów wykończeniowych pozwala przywrócić dawny blask drewnianej podłogi. Renowację parkietu przeprowadzamy sprawnie i bezpiecznie. Klientom możemy też zaproponować atrakcyjne warunki współpracy.

Odśwież swój parkiet!

Cyklinowanie parkietu jest dziś dość często realizowaną usługą. W związku z tym, że trend na mozaikę parkietową powraca, nadając niepowtarzalnego klimatu w wielu polskich domach, w każdej chwili można zlecić naszej firmie renowacje podłogi drewnianej w Poznaniu lub jego okolicach. Zapewniamy kompleksowe działania, dzięki którym odświeżone podłogi będą prezentować się wyjątkowo w niejednym wnętrzu. Dzięki możliwości zastosowania nowoczesnych metod efekt potrafi być imponujący. Bez względu na stan techniczny wyeksploatowanej lub zniszczonej warstwy drewna jesteśmy w stanie podjąć się każdego wyzwania. Renowacja podłóg drewnianych to dziedzina, w której jesteśmy specjalistami!

Jakie zalety niesie za sobą renowacja parkietu?

  • uniknięcie wymiany całej podłogi
  • mniejsze koszty
  • nowy estetyczny wygląd podłoża
  • podłogi drewniane są idealne pod względem akustycznym
  • odświeżony parkiet pasować będzie do różnych aranżacji

Taki element wyposażenia domu jak podłoga z drewna zawsze będzie dobrą inwestycją na wiele lat. Renowacja pokrycia podłogowego pozwala nie tylko odświeżyć warstwę wierzchnią, ale także wypełnić szczeliny, powstałe ubytki oraz pęknięcia. Po zakończeniu szlifowania i polerowania podłoga jest gotowa do tego, aby ponownie ją polakierować lub zaolejować. Zapewniamy, że cyklinowanie podłogi to proces skuteczny, wydajny i ekonomiczny. Zachęcamy do kontaktu!

Renowacja podłóg

Zawsze najwyższa jakość wykonania
W naszej ofercie znajdziesz również:
Zapraszamy do kontaktu!
Profesjonalne usługi - wolne terminy