• Cyklinowanie podłóg Poznań Profesjonalne usługi, wolne terminy
  • Cyklinowanie podłóg Zawsze najwyższa jakość wykonania

Renowacja podłóg

Renowacja podłogi drewnianej w Poznaniu

Nie zawsze opłaca się lub konieczna jest całkowita wymiana podłogi drewnianej. Dlatego niekiedy korzystniejszym rozwiązaniem jest kompleksowa usługa renowacji podłóg oraz okolic, którą świadczymy w atrakcyjnych cenach. Proces odnawiania parkietu odbywa się kilku etapowo. Rozpoczyna go cyklinowanie podłóg, a następnymi podejmowanymi przez nas działaniami są, m.in. polerowanie, olejowanie bądź nałożenie lakieru.

Biorąc pod uwagę koszty renowacji podłogi w kontrze do zakupu i montażu nowej, to jej odświeżenie jest znacznie mniejszym wydatkiem. Ze względów więc głównie ekonomicznych, jak i estetycznych klienci coraz częściej decydują się na przywrócenie dawnego blasku już położonej podłodze drewnianej w swoim domu.

Przeprowadzana przez nas usługa renowacji parkietu każdorazowo realizowana jest w kontakcie z klientem, którego oczekiwania są dla nas najważniejsze m.in. w zakresie ewentualnych wykończeni bądź lakieru.Odśwież swój parkiet!

Cyklinowanie parkietu jest dziś dość często realizowaną usługą. W związku z tym, że trend na mozaikę parkietową powraca, nadając niepowtarzalnego klimatu w wielu polskich domach, w każdej chwili można zlecić naszej firmie renowacje podłogi drewnianej w Poznaniu lub jego okolicach. Zapewniamy kompleksowe działania, dzięki którym odświeżone podłogi będą prezentować się wyjątkowo w niejednym wnętrzu. Dzięki możliwości zastosowania nowoczesnych metod efekt potrafi być imponujący.Renowacja podłogi drewnianej - parkietu - Poznań

Jakie zalety niesie za sobą renowacja?

- uniknięcie wymiany całej podłogi,
- mniejsze koszty,
- nowy, estetyczny wygląd podłoża,
- drewniana podłoga jest idealna od względem akustycznym,
- odświeżony parkiet pasować będzie do różnych aranżacji.

Taki element wyposażenia domu jak podłoga z drewna zawsze będzie dobrą inwestycją na wiele lat. Renowacja pokrycia podłogowego pozwala nie tylko odświeżyć warstwę wierzchnią, ale także wypełnić szczeliny, powstałe ubytki oraz pęknięcia. Po zakończeniu szlifowania i polerowania podłoga jest gotowa do tego, aby ponownie ją polakierować lub zaolejować.