Oferta

Bogata oferta firmy Twój-Parkiet.pl

Cyklinowanie oraz układanie parkietów i podłóg w rozsądnej cenie.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, firma Twój-Parkiet.pl przygotowała atrakcyjną ofertę usług. Zapewniamy Państwu kompleksowe i profesjonalne usługi wykonania i renowacji podłóg oraz parkietów. Aby osiągnąć zadowalający efekt końcowy, oferujemy Państwu usługi takie, jak cyklinowanie podłog w Poznaniu, zwane potocznie szlifowaniem, lakierowanie oraz olejowanie - ekologiczną alternatywę do lakieru.

Dla osób, które planują całkowitą wymianę podłogi, proponujemy usługę zakładania paneli. Panele to nadal jeden z najbardziej popularnych materiałów, wykorzystywanych na pokrycie podłoża. Panele w mieszkaniu lub domu stanowią uniwersalną podłogę, pasującą do ścian oraz wystroju wnętrza. W naszej ofercie posiadamy bogaty asortyment paneli, odznaczających się różnorodną kolorystyką oraz wzornictwem.

Dziś coraz bardziej popularne stają się parkiety w mieszkaniach i domach jednorodzinnych. Dla osób, podążających za współczesnymi trendami, wzbogaciliśmy naszą ofertę o układanie parkietów w Poznaniu. Stylowe, a jednocześnie nowoczesne parkiety dopełnią wystrój każdego wnętrza, dodając mu elegancji i piękna.

Chcąc odnowić parkiet naznaczony już piętnem czasu, polecamy usługę renowacji. Cyklinowanie parkietów pozwala w efektywny i szybki sposób odnowić podłoże w naszym domu. Odnowiony parkiet posłuży domownikom jeszcze przez długie lata, a indywidualna mozaika parkietowa niezmiennie będzie dopełniać wnętrze pomieszczenia.

Od lat zajmujemy się również sprzedażą drewna na deski podłogowe, które jest materiałem wysokiej jakości. Oferujemy drewno egzotyczne, deski dębowe oraz tarasowe. Sprzedajemy również parkiety oraz solidne i trwałe podłogi drewniane.

Zapraszamy do kontaktu!

Profesjonalne usługi - wolne terminy