• Cyklinowanie podłóg Poznań Profesjonalne usługi, wolne terminy
  • Cyklinowanie podłóg Zawsze najwyższa jakość wykonania

Cyklinowanie podłóg

Renowacja podłogi, zwana fachowo cyklinowaniem, zwykle rozpoczyna się od szlifowania. Cyklinowanie podłóg Poznań pozwala w szybki sposób usunąć zniszczoną wierzchnią warstwę podłogi, przygotowując tym samym grunt do dalszych prac renowacyjnych. Głębokość cyklinowania podłogi dopasowana jest indywidualnie do materiału, z którego wykonana została podłoga.

Firma Twój-Parkiet.pl dysponuje nowoczesnym sprzętem, dzięki czemu cyklinowanie podłóg przebiega sprawnie i szybko. Szlifowanie to ingerencja w strukturę drewna, dlatego wykonujemy tę usługę z największą starannością i dokładnością. Wieloletnie doświadczenie oraz zdobyte umiejętności podczas wielu lat pracy, gwarantują zadowolenie oraz pewność wykonanej usługi, jaką jest cyklinowanie podłóg drewnianych.

W zakres naszych usług wchodzi również cyklinowanie parkietów Poznań. Parkiety stają się dziś coraz bardziej popularne, dlatego wielu klientów decyduje się na odnowę parkietu bez konieczności zakładania nowej podłogi. Istotnym etapem cyklinowania parkietu jest szlifowanie, które pozwala na wyrównanie oraz wygładzenie powierzchni podłogowej. Tak przygotowane podłoże jest polerowane i gotowe do następnego etapu cyklinowania parkietu, jakim jest lakierowanie bądź olejowanie.